למה כדאי לכם לקחת מעצב?

אמצע היום בסטודיו, עושה הפוגה מתכנון ריהוט לפרויקט של לקוחות שלי ועושה סדר בכל מיני דפי סקיצות, הדפסות ועוד חומר גולמי שיש לי על השולחן ופתאום מגלה הדפסה של כמה מילים :

"אני אוהב/ת חומרים, אני אוהב/ת פרופורציות, אני אוהב/ת תאורה, אני אוהב/ת מבנים, אני אוהב/ת גנים, אני אוהב/ת רהיטים, אני אוהב/ת אומנות, אני אוהב/ת אופנה, אני אוהב/ת קומפוזיציה, אני אוהב/ת גרפיקה, אני אוהב/ת צבע,

אני אוהב/ת עיצוב "

ועליה למטה הלוגו של קסטיאל. אהבתי !

אני יכול להזדהות עם המילים האלו. הן מתארות ומתמצתות לדעתי דיי בגדול את עבודת המעצב.

זאת יחד עם השאלה בה אני נתקל באחרונה לא מעט בעניין "הלמה" בלקיחת מעצב על ידי אנשים פרטיים או עסקיים לביצוע פרויקט כזה או אחר. אתם בטח רוצים שגם לכם יהיה בית מדליק או משרד נעים לעבוד בו ממש כמו שראיתם בסופ"ש באחד ממגזיני העיצוב בעת ההמתנה במספרה, אצל הרופא או אצל החברה או סתם באחד מאתרי העיצוב הגודשים את הרשת.

אבל אתם שואלים את עצמכם מלא שאלות. זו התעסקות עם מלא חומרים ועם מלא תחומים חדשים… אתם לא יודעים במה לבחור ? אתם מתלבטים ? לא יודעים איך לשלב צבעים ומה מתאים עם מה? אילו טקסטורות לבחור ? מה זה אלומיניום ואיך נראה פרופיל בלגי או איטלקי ? באיזה רצפה לבחור או אולי בכלל בפרקט ? ואיפה קונים רהיטים ? ומה לגבי התאורה, מה זה הלדים האלו שכולם מדברים עליהם כל הזמן ?

במטרה שתוכלו להגיע להרמוניה ולאיזון במקום שבו אתם רוצים לשהות, על מנת לשלב את הצבעים הנכונים עם הטקסטורות הנכונות, לבצע את הבחירות הנכונות של התאורה, הריצוף, חיפויי הקיר והריהוט. כדאי בשלב הראשון לנסות ולהגדיר מה אתם רוצים ומה מתאים לכם.

ובין אם אתם חושבים על לעצב את דירתכם, ביתכם, המשרד או העסק שלכם זה הזמן לקחת מעצב. מי שינחה ויכוון, יכין תוכניות, יגדיר ציפיות כיוונים וייתן אומדן תקציבי, הדמות שתוכלו לסמוך עליה על מנת להוציא אל הפועל את הפנטזיות והרצונות שלכם.

פרויקט מהנה ועיצוב פורה ויצירתי.