עיצוב ושיפוץ דירה יד שנייה יכול להיות גם חוויה נעימה

כשפנתה אלינו המשפחה מרמת גן היה לנו ברור, כבר מהפגישה הראשונה שזה הולך להיות פרויקט נעים וזורם בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. בני המשפחה גרים בדירתם כבר 14 שנה, אוהבים את הדירה ואת הסביבה והרגישו שהגיע הזמן לחדש ולשנות.

נפגשנו לפגישת היכרות על קפה אצלם בדירה להבין מה קיים ומה השינוי שהם מעוניינים לעשות ? יש צורך בסידור מחודש של חדרים ללא שבירת קירות, חידוש המטבח הקיים, רענון חדרי הרחצה, הילדים גדלו ולא צריכים את האמבטיות, הריהוט בסלון "זועק הצילו", התאורה מיושנת וגם צבעי הבית ודלתות האגוז הכהות כבר ראו ימים יפים יותר.

לפני
אחרי

מאותה הפגישה חזרנו לסטודיו לעשות את מה שנקרא בשפתינו הבנת צרכי הלקוח, בניית פרוגרמה רעיונית ותכנונית והערכת עלויות צפויות. המשכנו לסקיצות ולהכנת לוח השראה וחומרים המתאימים מבחינתנו לסגנון העיצובי של בני הבית.

 בפגישתנו השנייה, כבר הוצג הקו העיצובי ולאחר אישורם יצאנו לדרך. המשכנו ליצירת תוכניות עיצוביות ופריסות הנדרשות לצורך השינוי לעיון בעלי המקצוע השונים.

יצרנו הדמיות לחדרי הרחצה, לסלון ולסידור המטבח המחודש, אשר ימחישו ללקוחות בצורה הטובה את השינוי הצפוי להם.

סלון-לפני-מסגרת
סלון-אחרי-מסגרת

ואז החלק הכיפי באמת הגיע, ליווי הלקוחות לסבב רכישות של ה-כ-ל ! אריחים וחיפויים שונים, צבעים, כלים סניטריים, דלתות ומשקופים, תאורה מסוגים שונים, רהיטים, כריות וטקסטיל. 

במקביל חיברנו בעלי מקצוע איכותיים לביצוע השיפוץ המיוחל. המשכנו ללוות ולפקח על כל התהליך, שהכל יבוצע לשביעות רצוננו, והקפדה על הפרטים הקטנים. 

הלקוחות אפילו נהנו מנסיעה מתוכננת מראש לטיול באיטליה, במשך זמן השיפוץ. כשאנחנו מעדכנים אותם מעת לעת בדיווחים מהשטח של תמונות וסרטונים…

המשפחה חזרה בדיוק בזמן לסיום העבודות ותהליך הלבשת הבית נכנס להילוך מואץ, הריהוט הגיע, הוספנו אקססוריז וצמחיה והזמנו אותם להיכנס לביתם המחודש.

הם נהנו והודו לנו וגם אנחנו. כיף.

מטבח-לפנימטבח-אחרי