5 טיפים לעיצוב החנות

חלון ראווה

חלון הראווה משמש כמעין שלט חוצות תלת-מימדי שמציג את עיקרי הסחורה שלכם לעוברים ושבים.
זה המקום להביא לידי ביטוי את מהות וסגנון העסק  ולהציג את הפריטים המנצחים שלכם. כמובן שמעבר לעיצוב ולסגנון, חשוב  לשמור את כל אזור חלון הראווה, כולל החלון עצמו, נקיים ומטופחים, שכן חלון ראווה מוזנח = ירידה במכירות. בדוק

שילוט ברור

הלקוחות שלכם ממהרים ועסוקים. אל תגרמו להם לעבוד קשה כדי להבין מה אתם מציעים, כי רובם פשוט יוותרו על הקניה או יפנו למתחרים. כדי לשפר את חווית הקניה ולהגדיל את הסיכוי שיבצעו רכישה, מומלץ לספק להם את כל המידע הנדרש בצורה ברורה ופשוטה, באמצעות שילוט מדפים מאורגן וברור.

הכניסו קצת אישיות

שילוט מדף יכול לשמש לא רק את הפן המעשי. לכל חנות יש את האג'נדה, החזון והאישיות שלה. שלבו משפטי מפתח, ציטוטים, או אפילו מכתבי תודה בשילוט במעברים, כיד הדמיון שלכם, כדי לספק ללקוחות שלכם תחושה קצת יותר אישית ומיוחדת. אלה פתרונות זולים שמשדרגים בצורה מדהימה את החוויה של הלקוח בחנות ותורמים רבות להגברת נאמנות הלקוחות.

מקבצי מוצרים

איחוד של מוצרים דומים או משלימים, יעודדו את הלקוחות לקנות יותר פריטים וגם יחסכו להם את הטרחה של להסתובב ולחפש את אותם מוצרים. כך למשל, בסופרים תראו לעיתים קרובות מבחר של רטבים לסלטים ליד דוכן הירקות והסלטים המוכנים, או מטבלים ליד אזור החטיפים.

אפשר לחשוב על זה כיצירת קטגוריות של מוצרים, אבל אל תגבילו את היצרתיות שלכם לקבוצות נוקשות – צרו תתי קבוצות וציוותים שתורמים להבלטת המוצרים ועידוד הקניה כגון מוצרים מאותו צבע, מחיר, או גודל.

hanging-shopping-light

סדר וניקיון

לא משנה מה הסחורה שאתם מוכרים ובאיזה אופן אתם מציגים אותה- החוק החשוב ביותר לכל בעל חנות הוא לשמור תמיד על סדר ונקין מופתיים שלא רק מנעימים ללקוחות את השהות בחנות שלכם ומקלים עליהם למצוא את הפריטים המבוקשים, אלא גם משדרת מקצועיות ומהימנות.
תכנון מודולרי נכון של תצוגת הסחורה בחנות הוא מפתח לשמירה על חנות מסודרת ומזמינה כל הזמן

clean

Photo on Visual Hunt