עמית ישראל – מעצב פנים

מה שמעניין בעולם העיצוב

magazin
עמית ישראל - מעצב פנים

עמית, מעצב פנים ומוצר, חי ונושם עיצוב.

עמית בעל ניסיון עשיר בתכנון ועיצוב פנים של חללים פרטיים ומסחריים תוך תכנון פרטים ייחודיים לחללים אלו ועיצוב מוצרים שונים. בעיצוביו משלב חוש אסתטי וראייה מרחבית, לצד ידע נרחב בעיצוב מוצרים וחללים, דבר המאפשר לו לתכנן ולעצב חללים אסתטיים תוך התייחסות פונקציונאלית לצרכי הלקוח.

לעמית רקע וניסיון בפתיחת חללי קמעונאות משלב השלד ועד לתפעול שוטף של החלל, כמו גם בהפקות תערוכות וצילומים. בעל ניסיון בתחום העיצוב של כ-15 שנים (ובעצם כשחושבים על זה מאז שזוכר את עצמו). סיים את לימודיו במחלקה לעיצוב תעשייתי ב"שנקר", בעל תואר  B.Design  .

בשנים האחרונות, מרצה ומלמד תכנון ועיצוב פנים של חללים פרטיים ומסחריים במכללה לעיצוב פנים של "בניין ודיור" במכללת "פרוג" לעיצוב במגזר החרדי, מרצה אורח בשנקר וכן מרצה במסגרות נוספות.

עד לפתיחת הסטודיו  a.i.designסטודיו בוטיק אשר בבעלותו – המתמחה בתכנון חללים פרטיים ועסקיים, שימש עמית במשך כ 10 שנים כמעצב הראשי וניהל את מחלקות העיצוב של החברות "הולנדיה" ו"אירופלקס" המייצרות מערכות שינה. במסגרת עבודתו עסק בעיצוב בארץ ובחו"ל, עיצב חנויות ותערוכות, עיצוב וייצור מוצרים, ניהול פרויקטים, בהפקות צילומים וקטלוגים והשתתף וזכה בתחרויות עיצוב שונות.

עיצוב פנים -

הגדרת השפה העיצובית נקבעת ביחד עם הלקוח ובהתאם לסגנון העיצובי המבוקש. מכאן נעשה תכנון המותאם ללקוח תוך שימוש בסקיצות והדמיות לצורך המחשה. ליווי הלקוח מתבצע לכל אורך תהליך עיצוב הפנים עד להשלמתו של הפרויקט, כולל תכנון פרטי ריהוט המותאמים במיוחד ללקוח עד הפרט האחרון.

עיצוב מסחרי -
לעמית רקע וניסיון בפתיחת חללי קמעונאות משלב השלד ועד לתפעול שוטף של החלל, כמו גם בהפקות תערוכות וצילומים. עמית מאמין ביצירת עיצוב מותאם ללקוח, לדרישותיו ולמאווייו. כל זאת ביצירתיות תוך הקפדה על יצירת תמהיל הרמוני המשלב אסתטיקה, פונקציונאליות והתכנות כלכלית.
העיצוב מתבצע בשיתוף עם אנשי מקצוע ויועצים המתמחים בתחומם (מיזוג, תאורה ועוד).

בין עיצוביו :
בתים ודירות ללקוחות פרטיים רבים באזור המרכז, השרון וירושלים בהתאמה אישית לסגנון הלקוחות ורצונותיהם. עיצובים מסחריים וביניהם : סניפי רשת נטוצי. סניפי רשת איטל סופה. סניפי רשת הולנדיה. סניפי רשת אירופלקס ועוד.
משרדים לחברות שונות כגון  :Simple Trade  ליאנטק במתחם הבורסה ועוד
מסעדת Green Food פלאפל המלאכים, מסעדת ליליות, בית קפה ארגנטינה הקטנה ועוד חללים קמעונאים רבים נוספים.

basket

אתר האינטרנט היננו ייחודי ודורש דפדפן חדש יותר בכדי להיטען היטב!

Please upgrade today!